Zakład Wędliniarski Andrzej Stania
44-266 Świerklany, ul. Szerocka 14
UWAGA ZMIANA NUMERU: tel. 577 982 368
Wyszukaj :


Musisz uaktualni Flash Player'a
Jesli chcesz zaktualizowa Flash Player'a kliknij tutaj.

FIRMA ZATRUDNI NA STANOWISKA:
Kelner ; Kucharz,
informacje pod nr. telefonu
577 982 368
Korytko DROBIOWE
devolay, nugettsy drobiowe, podudzia z kurczaka pieczone, udka z kurczaka faszerowane, pierogi z mięsem, warzywa gotowane, ziemniaki pieczone, kapusta zasmażana
Czytaj więcej
Szynka Mistrza Andrzeja

Koryto FAMILIJNE
Rolady wieprzowe, Szaszłyki wieprzowe, Schab z kością panierowany, Nugettsy drobiowe, Pierogi kapusta i pieczarki, Pierogi z mięsem, Łódeczki ziemniaczane, Kapusta czerwona, Sos pieczeniowy
Czytaj więcej
Bądź na bieżąco ...

Zakład wędliniarski Stania na Jarmarku Katowickim (Poniedziałek, 2009-08-31)

W dniach 31 sierpień 2009 - 2 październik 2009 rozpoczął się kolejny Jarmark Katowicki. Nasza zakład czynnie uczestniczy w Jarmarku. Codziennie w godzinach od 10 do 20 na ulicach Staromiejskiej i Dyrekcyjnej na wszystkich czeka wiele atrakcji. Na kilkudziesięciu straganach ustawionych wzdłuż ulic Staromiejskiej i Dyrekcyjnej będzie można kupić między innymi tradycyjne wyroby regionalne - jak oblaty śląskie i rękodzieło, a także wędliny, miód, oscypki, biżuterię, ręcznie malowane wyroby ze szkła, czy drewniane zabawki.
Czytaj więcej | Zobacz galerię
"Kuchnia po śląsku" u Andrzeja Stanii (Poniedziałek, 2009-07-06)
W kolejnym letnim odcinku "Kuchni po śląsku" Remigiusz Rączka zabiera nas do Świerklan, gdzie w scenerii pięknego ogrodu przyrządza pyszności z grilla i nie tylko. Towarzyszy mu szef Zakładu Wędliniarskiego, Pan Andrzej Stania służąc poradą w przygotowaniu wykwintnych potraw, które tworzą tzw. Kopę grillową - wspaniały specjał kuchni śląskiej. Zapraszamy do oglądania programu!
Czytaj więcej
Imprezy z ZW "Stania" (Piątek, 2009-06-10)
Już jest dostępny na naszych stronach kalendarz imprez organizowanych w ośrodku GOKiR w Świerklanach oraz grilli organizowanych wspólnie z Radiem 90. Zapraszamy do udziału w imprezach i spróbowania naszych wyrobów.
Czytaj więcej
Festyn w Marklowicach '2009 (Poniedziałek, 2009-06-02)
Braliśmy udział w Festiwalu światła i śląskiego kustu w ramach XIV dni Marklowic, który odbył się w terminie 29-31 maj br. W programie znalazło się wiele ciekawych atrakcji w tym pokaz iluminacji świetlnej w technologii LED oraz pokaz kuchni śląskiej. W niedzielny wieczór wystąpił "Mezo" oraz gwiazda wieczoru Kasia Kowalska.
Zobacz galerię
Kandydat na Europosła (Poniedziałek, 2009-06-01)
Andrzej Stania został kandydatem Polskiego Stronnictwa Ludowego do Parlamentu Europejskiego w Okręgu 11, woj. śląskiego. Z list Stronnictwa wystartuje m. in. 13 posłów Sejmu RP, 53 samorządowców, a także przedsiębiorcy i naukowcy. - Unia Europejska to przede wszystkim ludzie. Dlatego wybieramy do PE najlepszych, takich, którzy nas nie zawiodą, bo "Sukces dla Europy - to sukces dla Polski".
Czytaj więcej | Zobacz galerię
  1   2   3   4  [ 5 ]  6   7   8  

Ta strona korzysta z plików cookie czytaj więcej... Strona główna E-mail Drukuj Mapa serwisu
Projekt i prowadzenie:GRAFNET