Zakład Wędliniarski Andrzej Stania
44-266 Świerklany, ul. Szerocka 14
UWAGA ZMIANA NUMERU: tel. 577 982 368
Wyszukaj :


Musisz uaktualni Flash Player'a
Jesli chcesz zaktualizowa Flash Player'a kliknij tutaj.

FIRMA ZATRUDNI NA STANOWISKA:
Kelner ; Kucharz,
informacje pod nr. telefonu
577 982 368
Korytko DROBIOWE
devolay, nugettsy drobiowe, podudzia z kurczaka pieczone, udka z kurczaka faszerowane, pierogi z mięsem, warzywa gotowane, ziemniaki pieczone, kapusta zasmażana
Czytaj więcej
Szynka Mistrza Andrzeja

Koryto FAMILIJNE
Rolady wieprzowe, Szaszłyki wieprzowe, Schab z kością panierowany, Nugettsy drobiowe, Pierogi kapusta i pieczarki, Pierogi z mięsem, Łódeczki ziemniaczane, Kapusta czerwona, Sos pieczeniowy
Czytaj więcej
Bądź na bieżąco ...

Uczestniczymy w Dożynekach Prezydenckich w Spale 2010 (Niedziela, 2010-09-19)

Dożynki Prezydenckie odbędą się 19 września 2010r. w Spale. Po raz pierwszy zostały zorganizowane w Spale w 1929 roku przez Ignacego Mościckiego. Impreza rozpocznie się przed południem uroczystą mszą świętą w Kaplicy Polowej AK. Po mszy będzie najbarwniejsza część dożynek czyli przejście korowodu dożynkowego z kościoła na stadion Centralnego Ośrodka Sportu, gdzie na scenie dożynkowej odbędzie się część oficjalna imprezy. Na stadion będzie wolny wstęp dla każdego, również koło stawu w centrum Spały będzie zainstalowany telebim retransmitujący obraz z COS. Obok stawu swoje stoiska zaprezentują różne regiony Polski. Po godzinie 15-stej przewidziano występy zespołów ludowych, a wieczorem zabawę taneczną.
Czytaj więcej | Zobacz galerię
"POŻEGNANIE LATA" w OSiR Świerklany (Sobota, 2010-09-18)

GOKiR organizuje jak co roku, festyn na pożegnanie lata. Ma się on odbyć w sobotę 18 września w Świerklanach. Zaśpiewa zespół "Ich Troje". Zapraszamy wszystkich na nasze stoisko, które będzie dodatkową atrakcją podczas imprezy.

ZOBACZ PLAKAT
Trwają targi Polagra-Food 2010 w Poznaniu (Wtorek, 2010-09-14)

Na targach Polagra-Food rokrocznie obecne są wiodące firmy działające w branży spożywczej, producenci, dystrybutorzy, hurtownicy i sprzedawcy detaliczni. Targi Polagra-Food stanowią znakomitą okazję do zapoznania się z szerokim asortymentem różnorodnych produktów: mięs i przetworów mięsnych, ryb, ziół, przypraw, produktów mleczarskich, wyrobów cukierniczych, win, wódek i likierów, żywnością zdrową i dietetyczną oraz wieloma innymi artykułami.
Czytaj więcej
Targi Przemysłu Mięsnego w dniach 3 - 5 grudnia 2009 (Poniedziałek, 2009-11-01)

Już w grudniu po raz kolejny w Expo Silesia odbędą się Targi Przemysłu Mięsnego - MEAT MEETING. W tym roku wydarzenie odbędzie się wspólnie z Targami Wyposażenia Hoteli, Gastronomii i Cateringu - HOTEL-GASTRO Meeting - NOWA GALERIA !!!

MEAT MEETING to specjalistyczna impreza dla przedstawicieli przemysłu mięsnego. Swoją ofertę zaprezentują m. in.: zakłady mięsne, rzeźnie, hurtownicy oraz detaliści, producenci maszyn i urządzeń dla przemysłu mięsnego, producenci wyposażenia punktów sprzedaży dla branży mięsnej, przypraw, środków transportu dostawczego i chłodniczego, środowiska naukowe i badawcze oraz organizacje i zrzeszenia branżowe.
Czytaj więcej | Zobacz galerię
Zapraszamy na nasze stoisko na targach Polagra Food w Poznaniu (Niedziela, 2009-09-13)
W dniach 13-17 września 2009 rozpoczęły się kolejne targi Polagra Food. Nasza Zakład czynnie uczestniczy w targach. Tegoroczne poznańskie targi spożywcze Polagra-Food mają w szerszym niż dotychczas stopniu zaprezentować polską żywność tradycyjną, regionalną i ekologiczną. Na targach technologicznych zostanie uruchomiony warsztat wędliniarski, który będzie produkował kiełbasę śląską, krupniok i kiełbasę białą. Odbędzie się także próba bicia rekordu w wyprodukowaniu najdłuższej kiełbasy targowej - poinformował prezes MTP. Zapraszamy, relacja z targów już niebawem ...
Czytaj więcej | Zobacz galerię
  1   2   3  [ 4 ]  5   6   7   8  

Ta strona korzysta z plików cookie czytaj więcej... Strona główna E-mail Drukuj Mapa serwisu
Projekt i prowadzenie:GRAFNET